Minipekařství

Přehrát video
Chci vybudovat malou provozovnu s otevřeným výdejem.

Cena projektu, činí 386 000,- Kč.

Také máte rádi koláče? Výjimečné, výjimečně dobré koláče? Takové, které se rozplývají na jazyku a po ochutnání už nechcete žádné jiné? Svatební, dvojctihodné, vázané do kříže, všech velikostí, druhů i chutí, výhradně z domácích surovin? Přesně takové podle receptů své babičky, peču v Zadní Třebani, malebné vesničce na břehu řeky Berounky, na dohled hradu Karlštejna. Získaly už mnoho ocenění, kupují si je zákazníci z celé republiky, putovaly třeba až do Itálie, ale - peču je zatím »na koleni«, přesněji ve své kuchyňské troubě. Ráda bych to změnila a vybudovala První » »otevřenou« pekárnu zaměřenou právě na výrobu koláčů. Pekárnu s nefalšovanou pecí. Pekárnu, do které uvidíte, pekárnu, z jejíhož výdejního okénka si budete moci odnést ještě teplý koláč. Pomůžete mi? Abych svůj (a třeba i Váš) sen mohla uskutečnit, potřebuji sehnat »pouhých« 386 000 Kč. Není to málo, ale pokud se nás milovníků skvělých koláčů dá dohromady dostatečné množství určitě »to« dáme. A všem, kteří se rozhodnou »vsadit« na ty nejlepší koláče široko daleko děkuji moc moc předem! Máte to - i s koláči - u mě...

Nabídka

Předplacená služba kterou oceníte. Za vložené finance si můžete vybrat hodnotné ceny, které potěší Vaše smysly. Jedlé dárky si vyberete do čtvrt roku. Veškeré finance půjdou na přestavbu garáže, ze které bude výrobna. Pokud se vybere více, jen dobře, použijí se jako rezerva pro obalový materiál, nebo pro benzín až k Vám koláčky poputují.
Dárkové poukazy v hodnodě:
500 Kč
1000 Kč
2000 Kč
V případě zájmu poskytnu více informací na emailu info@kolacovedobroty.cz
Transparentní účet: 5218877/5500 RB
Marcela Soukupová - Koláčové dobroty.
S úctou k pečení a dobrému poctivému řemeslu:)

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Staňte se fanoušky pekárny Koláčové dobroty na sociálních sítích, kde často sdílíme novinky a aktuality. Pomůže nám, když budete sdílet, komentovat a lajkovat naše příspěvky. Pokud vám od nás chutnalo, nebo se vám líbí něco z toho, co Koláčové dobroty dělají, řekněte o nás přátelům a známým. Osobní doporučení totiž funguje lépe jak tisíc billboardů. Děkujeme za podporu.